Лауреати

«Відкриття Фестивалю 2019»  -  Данчук  Юлія,

м.Рівне

 

Лауреати "Віртуози фолку" 2019

 дует бандуристів «Inception» у складі Вікторії Гамар та Юлії Когут,  м. Львів (Львівська Національна Музична Академія ім. М.В.Лисенка) 

гурт народної пісні  «Зорецвіт», м.Миколаїв (Миколаївський коледж культури і мистецтв та ВП «Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв») 

 

ансамбль «Найвищі сопілкарі світу», м.Київ (Київський національний  університет культури і мистецтв)

 

Куришко Галина,  м. Сарни, Рівненська обл. (Сарненський міський будинок культури «Залізничник»)

 фольклористичний гурт «ФАРБИ»,  м.Харків (Харківська державна академія культури)

"Кращий сценічний образ», Лауреат фестивалю  - Академічний ансамбль пісні і танцю «Сіверські клейноди»

м.Чернігів

«Оригінальний сценічний етно-стрій» -  Народний    фольклорний гурт «Коралі»,   

смт. Новооржицьке,  Полтавська область

 

 «Приз глядацьких Симпатій», Лауреат фестивалю -  тріо «ЦимБанДо»

м.Харків


 
«Відкриття Фестивалю»2018 - ансамбль «ЗҐАРДА»

м. Київ 

Лауреати «Віртуози фолку» 2018:

Гамар Божена /етно-духові/ Дрогобицький музичний коледж ім. В. Барвінського

етно гурт “БУТТЯ” м. Київ 

 

ансамбль «ДЖЕРЕЛО» Інститут мистецтв Рівненського державного гуманітарного університету (керівник Раїса Цапун)

 

ансамбль сопілкарів «СОЛОВЕЙКИ» Дитяча музична школа № 28 м. Київ (керівник Ярина Товкайло)

Народний художній колектив фольклорний ансамбль  «ЯВОРИНА»

Київська дитяча школа мистецтв імені М. Леонтовича (керівник Ірина Бонковська) 

 

Софія Рубан, КНУКіМ

 

вокальний ансамбль «ОБЕРІГ» Донецький національний університет ім. Василя Стуса (керівник Ніна Бегас)

Український академічний фольклорно-етнографічний ансамбль "Калина" м.Київ - інструментальна група, м.Київ

«ВЕРБИЧЕНЬКА» народний художній фольклорно-етнографічний колектив смт. Нова Водолага, Харківська обл.

 

дует «КоКо Меланж» Роман Коляда & Anastasia Kolodiuk

Тріо Національного Хору України ім. Г. Верьовки (Тетяна Пирогова, Оксана Ільченко, Тетяна Прядко)

 

 

«Кращий сценічний образ» - Раїса ЦАПУН /співачка/ Інститут мистецтв Рівненського державного гуманітарного університету

«Оригінальний сценічний етно-стрій» - Віта Косарчук /співачка/Вінницький державний педагогічний університет ім. М.Коцюбинського

 

«Приз глядацьких Симпатій» - фольклорний гурт «ОКСАМИТ» Новопсковська шк
ола мистецтв Луганська обл. (керівник Наталія Шморгун)

 


«Відкриття фестивалю Віртуози фолку 2017»   фольк-рок гурт «MniShek»  

 

Лауреати «Віртуози фолку» 2017:

Ансамбль сопілкарів Волинське державне училище культури і мистецтв ім. Ф.Стравінського, м. Луцьк

 

народний театр фольклорної пісні «ДИВИНА», Донецька обл.

 

Софія Цивінська, м.Київ

 

Юлія Вітранюк, м.Київ

 

Олексій Павлечко, м.Київ

 

Оксана Нікітюк (м.Київ)

 

Гурт «Kvitana», м.Київ

 

гурт «Folky Funky», м.Київ

 

«Кращий сценічний образ» — Марія Віксіна 

 

«Оригінальний сценічний етно-стрій»  Сергій Гаврилюк, смт.Степань Рівненська обл.

 

«Приз глядацьких симпатій» —  фольклорний ансамбль «КРАЛИЦЯ», КНУКіМ