Оргкомітет

ЕКСПЕРТНА РАДА

ОЛЕНА КУЛИК – народна артистка України, автор проекту та  засновник Фестивалю, директор Київського академічного  ансамблю української музики «ДНІПРО», співачка


ВІКТОР ГУЦАЛ — лауреат Національної премії ім. Т.Шевченка, народний артист України, професор, художній керівник та головний диригент Національного академічного оркестру народних інструментів України


НІНА МАТВІЄНКО – Герой України, лауреат Національної премії ім. Т.Шевченка, народна артистка України, співачка



РУСЛАНА ЛИЖИЧКО – народна артистка України, співачка, композитор, продюсер


ВОЛОДИМИР ПАВЛІКОВСЬКИЙ – заслужений діяч мистецтв України, композитор, аранжувальник


АНДРІЙ ШУСТЬ – лауреат міжнародних і всеукраїнських  фестивалів та конкурсів, композитор,

аранжувальник


ВОЛОДИМИР ЄСИПОК — народний артист України, професор КНУКІМ, голова Національної спілки кобзарів України, співак-бандурист


РОМАН ГРИНЬКІВ  – народний артист України, доцент НМАУ ім.П.І.Чайковського, композитор,  звукорежисер, бандурист


ЛЮБОМИР МАТЕЙКО – заслужений артист України, керівник художній Київського академічного ансамблю української музики «ДНІПРО», аранжувальник, звукорежисер,  скрипаль


ОЛЕСЬ ЖУРАВЧАК — лауреат міжнародних і всеукраїнських фестивалів та конкурсів, викладач КНУКіМ , генеральний продюсер еко-культурного фестивалю «Трипільське коло», виконавець на етно-духових інструментах, композитор, режисер, культуролог


ПЕТРО АНДРІЙЧУК — заслужений працівник культури України, професор, керівник українського оркестру народної та популярної музики КНУКіМ, секретар Національної всеукраїнської музичної спілки


МИКОЛА ПОКРОПИВНИЙ — заслужений працівник культури України, директор Житомирського коледжу культури і мистецтв ім. І. Огієнка, засновник міжнародного фестивалю інструментальної музики «Сонячні кларнети», кларнетист


ЮРІЙ ФОКШЕЙ — лауреат міжнародних і всеукраїнських фестивалів та конкурсів, викладач Волинського коледжу музики і мистецтв ім.І Стравінського, старший викладач Східноєвропейського університету


МИХАЙЛО ТИМОФІЇВ — заслужений майстер народної творчості України, експерт з питань автентичного музичного фольклору, виконавець на народних духових інструментах



КАТЕРИНА БОЖКО — заслужений діяч мистецтв, фольклорист, етномузиколог,  коментатор, ведучий музичних програм « Українське радіо»


ДИРЕКЦІЯ ОРГКОМІТЕТУ

ОЛЕНА КУЛИК – генеральний директор Фестивалю, (066) 707-88-60


  ЛЮБОМИР МАТЕЙКО –  виконавчий директор,

(066) 707-88-62


ОЛЕСЬ ЖУРАВЧАК — арт-директор,

(067)775-85-52


ОКСАНА КУЛИК – PR-директор, etnofest2017@ukr.net (044) 254-52-67 , (067) 73-64-282, (063)11-33-903


АЛЛА КЕНДЗЕРА— координатор з міжнародних зв’язків


ІРИНА ПАРХОМЕНКО — координатор з SMM-комунікації


НАТАЛКА ПОЗНЯК-ХОМЕНКО — прес-секретар

(096)-14-000-89


НІНА МИХАЙЛИШИНА – куратор творчих майданчиків майстрів народної творчості


ЛЮДМИЛА ЖУК – адміністратор


ОЛЕСЯ ВАКУЛЕНКОхудожник-дизайнер



ЮРІЙ  ДОНИК — ведучий Фестивалю



АННА ЗАКЛЕЦЬКА  —  ведуча Фестивалю