УЧАСНИКИ

«Від троїстої музики — до фолк-року»

Київ-етно-мюзік-фест «Віртуози фолку»  прагне об’єднати всіх,  хто у своїй творчості звертається до скарбів української народної музики, створивши широкий майданчик для спілкування, а також відкрити широкій публіці нові імена виконавців, колективів, композиторів, які працюють в цьому напрямку.


Для участі у Фестивалі запрошуються:


  1. Професійні виконавці, викладачі та студенти музичних навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації, а також учні спеціалізованих мистецьких навчальних закладів.

Учасниками можуть бути як окремі виконавці так і ансамблі (гурти) в кількості до 10 осіб за напрямками (номінаціями):

  • сольний або ансамблевий спів (a capella або з супроводом)
  • солісти — інструменталісти (етно-духові інструменти, цимбали, старосвітська бандура, кобза Вересая, торбан, ліра, бандура академічна, струнно-смичкові інструменти)
  • інструментальні та вокально-інструментальні ансамблі (гурти) (допускається поєднання акустичних та електро-інструментів)

2. Майстри  з виготовлення етно-музичних інструментів та майстри народних ремесел 

Учасниками фестивалю  можуть бути як окремі майстри так і студії, об’єднання, громадські організації, мистецькі крамниці та майстерні. Фестиваль є відкритим для всіх бажаючих народних умільців та виробників етнопродукції, незалежно від віку та статі.

Участь у Фестивалі можлива як у формі проведення майстер-класу з виготовлення виробів по різних жанрах так і виставки творів народних майстрів (етно-музичні інструменти, декоративний розпис, художня вишивка, малярство, ткацтво, витинання, народна лялька, плетіння з  соломи, лози, рогози, бісеру, кераміка, гончарні вироби, різьблення по дереву, бондарство тощо).

Чекаємо ваші Заявки   на ел.адресу: etnofest2017@ukr.net

УЧАСНИКИ,  СПЕЦІАЛЬНІ ГОСТІ,  ЗІРКОВІ ГОСТІ  - Архів (2017 , 2018, 2019)

МАЙСТРИ