Заявка

 ПРИЙОМ  ЗАЯВОК  НА УЧАСТЬ у II Київ-етно-мюзік-фесті «Віртуози фолку» ЗАВЕРШЕНИЙ!

До Оргкомітету надійшло близько 150 ЗАЯВОК від виконавців та майстрів з різних куточків України, зокрема: Київщина, Рівненщина, Донеччина, Миколаївщина, Харківщина, Львівщина, Черкащина, Полтавщина, Чернігівщина, Луганщина, Вінниччина, Волинь, Одеса, Житомир, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Кіровоград, Кривий ріг, та ін.

25/10 відбулось засідання Експертної Ради з розгляду заявок на участь у фестивалі.
ВСІМ ЗАЯВНИКАМ на електронну пошту (яка була вказана у вашій заявці)  буде надіслано ПИСЬМОВЕ РІШЕННЯ Експертів щодо ВАШОЇ участі у II Київ-етно-мюзік-фесті «Віртуози фолку»!!!

Заявки, що не відповідали вимогам Положення про Фестиваль та неправильно оформлені — НЕ розглядались!  

Статус  «Учасник Фестивалю»  отримали  25 виконавців (солісти/ансамблі).

РІШЕННЯ Оргкомітету оскарженню чи перегляду не підлягає.

ДЯКУЄМО  ВСІМ  ЗА  ВАШУ  ТВОРЧІСТЬ ТА АКТИВНІСТЬ!!!

_________________________________________________________________________________________________

Для отримання Запрошення на участь у  II Київ-етно-мюзік-фесті «Віртуози фолку» необхідно:

1. Заповнити українською мовою без скорочень усі пункти Заявки у Word (перед цим обов’язково ознайомитись з Положенням та Творчою концепцією Фестивалю)

2. Надіслати Заявку  до 15 жовтня 2018року з відповідною темою «Заявка — виконавець ПІБ/назва ансамблю» або «Заявка — майстер ПІБ»  на etnofest2017{@}ukr.net

Неправильно заповнена форма Заявки не розглядається!

Після розгляду Експертною радою всіх поданих заявок Oргкомітет надішле Вам Запрошення (або надасть відмову) на офіційному бланку Фестивалю на ел.адресу, яка вказана у вашій Заявці. Виконавці, які пройшли перший етап (відбірковий), отримують статус учасника фестивалю.

Без Запрошення Заявка не є дійсною!

Оргкомітет залишає за собою право використовувати всі надіслані учасниками інформаційні матеріали і фотографії для надання їх ЗМІ.

Участь у Фестивалі безкоштовна.  

Транспортні  витрати, проживання і харчування здійснюються за рахунок коштів сторони, що відряджає, або за власний рахунок учасника.


Для участі у Фестивалі запрошуються:


 1. Професійні виконавці, викладачі та студенти музичних навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації, а також учні спеціалізованих мистецьких навчальних закладів.

Учасниками можуть бути як окремі виконавці так і ансамблі (гурти) в кількості до 10 осіб за напрямками (номінаціями):

 • сольний або ансамблевий спів (a capella або з супроводом)
 • солісти — інструменталісти (етно-духові інструменти, цимбали, старосвітська бандура, кобза Вересая, торбан, ліра, бандура академічна, струнно-смичкові інструменти)
 • інструментальні та вокально-інструментальні ансамблі (гурти) (допускається поєднання акустичних та електро-інструментів)

 

Для виступу солістів допускається використання фонограми «-1», як необхідного інструментального доповнення. Кожна фонограма мінус «-1» має бути підписана (прізвище соліста, назва твору, автори, тривалість звучання) та подана на USB носіях (флешках) у форматі (mp3, WAVE) з високою якістю звуку.

Час виступу одного учасника до 15 хв. (або три оригінальні різнохарактерні твори: п’єса віртуозного характеру, твір великої форми та композиція на вибір учасника.

ВСІ заявлені композиції мають містити цитати (теми) з української народної пісні або мелодії. Твори (пісні), написані сучасними українськими поетами і композиторами,  розглядаються у випадках, коли в партитурі автора використана українська народна мелодія.

Разом із Заявкою (з темою «Заявка — виконавець ПІБ/назва ансамблю») обов’язково надіслати:

 • Аудіозаписи (3 композиції у форматі MP3, у якості 256 кілобіт/сек)
 • Відеозапис (професійний або аматорський (телефон, фото, камера тощо) на файлообмінник  fex.net
 • Сценічні світлини для реклами (2-3 шт. у форматі JPEG високої якості для поліграфічнної продукції)
 • Технічний райдер, схема розташування на сцені (stage plan) та інше необхідне обладнання

Бланк Заявки — виконавці —  Скачати Заявку в Word


2. Майстри  з виготовлення етно-музичних інструментів та майстри народних ремесел 

Учасниками фестивалю  можуть бути як окремі майстри так і студії, об’єднання, громадські організації, мистецькі крамниці та майстерні. Фестиваль є відкритим для всіх бажаючих народних умільців та виробників етнопродукції, незалежно від віку та статі.

Участь у Фестивалі можлива як у формі проведення майстер-класу з виготовлення виробів по різних жанрах так і виставки творів народних майстрів (етно-музичні інструменти, декоративний розпис, художня вишивка, малярство, ткацтво, витинання, народна лялька, плетіння з  соломи, лози, рогози, бісеру, кераміка, гончарні вироби, різьблення по дереву, бондарство тощо).

Обов’язкові вимоги до учасників:

— оформлення в етно-стилі місця для презентації своїх виробів та проведення майстер-класів;

— дотримання вимог Закону України «Про захист прав споживачів» щодо якості та безпеки виробів, забезпечення культури обслуговування відвідувачів та громадського порядку.

Разом із Заявкою (з темою «Заявка — майстер, ПІБ») обов’язково надіслати  свою світлину та  портфоліо на etnofest2017@ukr.net  

Місце розташування кожного учасника визначатиметься згідно затвердженого плану, сформованого на основі заявок та буде закріплене за майстром на увесь термін його участі у фестивалі. Кількість місць обмежена.

Бланк Заявки-майстри  — Скачати Заявку в Word


В день проведення Фестивалю ( 18/11/18р.) учасники зобов’язані прийти на реєстрацію ( початок 0 9:00) та мати при собі:

 1. оригінал Заявки
 2.  Запрошення на участь
 3.  для солістів при необхідності фонограми «- 1»  у форматі (mp3, WAVE) з високою якістю звуку. Кожна фонограма «-1» має бути підписана: прізвище соліста, назва твору, автори, тривалість звучання.