Заявка

ТЕРМІН подачі заявки до 18/10

Для отримання Запрошення на участь у  Київ-етно-мюзік-фесті «Віртуози фолку» необхідно:

  1. Заповнити Заявку (формат Word) українською мовою без скорочень усі пункти, перед цим обов’язково ознайомитись з Положенням та Творчою концепцією Фестивалю.
  2. Надіслати Заявку на etnofest2017@ukr.net до 18 жовтня з темою «Заявка — виконавець (ПІБ/назва ансамблю)»

Неправильно заповнена форма Заявки не розглядається!

Після розгляду  Експертною радою всіх поданих заявок Oргкомітет надішле Вам Запрошення, або надасть відмову на офіційному бланку Фестивалю на ел.адресу, яка вказана у вашій Заявці. Виконавці, які пройшли перший етап (відбірковий), отримують статус Учасника фестивалю.

Без Запрошення Заявка не є дійсною!  Участь у Фестивалі безкоштовна.  

Транспортні  витрати, проживання і харчування здійснюються за рахунок коштів сторони, що відряджає, або за власний рахунок учасника.

Оргкомітет залишає за собою право використовувати всі надіслані учасниками інформаційні матеріали і фотографії для надання їх ЗМІ.


Для участі у Фестивалі запрошуються:


1. Професійні виконавці, викладачі та студенти музичних навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації, а також учні спеціалізованих мистецьких навчальних закладів. 

Учасниками можуть бути як окремі виконавці так і ансамблі (гурти) в кількості до 10 осіб за напрямками (номінаціями):

- сольний або ансамблевий спів (a capella або з супроводом)

- солісти - інструменталісти (етно-духові інструменти, цимбали, старосвітська бандура, кобза Вересая, торбан, ліра, бандура академічна, струнно-смичкові інструменти)

- інструментальні та вокально-інструментальні ансамблі (гурти) (допускається поєднання акустичних та електро-інструментів)

Для виступу солістів допускається використання фонограми «-1», як необхідного інструментального доповнення. Кожна фонограма мінус «-1» має бути підписана (прізвище соліста, назва твору, автори, тривалість звучання) та подана на USB носіях (флешках) у форматі (mp3, WAVE) з високою якістю звуку.

Час виступу одного учасника до 15 хв. (або три оригінальні різнохарактерні твори: п’єса віртуозного характеру, твір великої форми та композиція на вибір учасника.

ВСІ заявлені композиції мають містити цитати (теми) з української народної пісні або мелодії. Твори (пісні), написані сучасними українськими поетами і композиторами,  розглядаються у випадках, коли в партитурі автора використана українська народна мелодія.

Разом із Заявкою (з темою "Заявка - виконавець ПІБ/назва ансамблю") обов'язково надіслати:

  • Аудіозаписи (заявлені композиції, у форматі MP3, у якості 256 кілобіт/сек)
  • Відеозапис (професійний або аматорський (телефон, фото, камера тощо) на файлообмінник  fex.net, або посилання на youtube
  • Сценічні світлини для реклами (2-3 шт. у форматі JPEG високої якості для поліграфічнної продукції)
  • Технічний райдер, схема розташування на сцені (stage plan) та інше необхідне обладнання

Бланк 1."Заявка — виконавець"  (скачати в Word)


2. Майстри  з виготовлення етно-музичних інструментів та майстри народних ремесел 

Учасниками фестивалю  можуть бути як окремі майстри так і студії, об’єднання, громадські організації, мистецькі крамниці та майстерні. Фестиваль є відкритим для всіх бажаючих народних умільців та виробників етнопродукції, незалежно від віку та статі.

Участь у Фестивалі можлива як у формі проведення майстер-класу з виготовлення виробів по різних жанрах так і виставки творів народних майстрів (етно-музичні інструменти, декоративний розпис, художня вишивка, малярство, ткацтво, витинання, народна лялька, плетіння з  соломи, лози, рогози, бісеру, кераміка, гончарні вироби, різьблення по дереву, бондарство тощо).

Обов’язкові вимоги до учасників:

- оформлення в етно-стилі місця для презентації своїх виробів та проведення майстер-класів;

- дотримання вимог Закону України «Про захист прав споживачів» щодо якості та безпеки виробів, забезпечення культури обслуговування відвідувачів та громадського порядку.

Разом із Заявкою (з темою «Заявка - майстер, ПІБ») обов'язково надіслати  свою світлину та  портфоліо на etnofest2017@ukr.net  

Місце розташування кожного учасника визначатиметься згідно затвердженого плану, сформованого на основі заявок та буде закріплене за майстром на увесь термін його участі у фестивалі. Кількість місць обмежена.

Бланк 2."Заявка-майстер" (скачати в Word)   


В день проведення Фестивалю  учасники зобов'язані прийти на реєстрацію та мати при собі:

  1. оригінал Заявки
  2. Запрошення на участь
  3.  для солістів при необхідності фонограми "- 1"  у форматі (mp3, WAVE) з високою якістю звуку. Кожна фонограма "-1" має бути підписана: прізвище соліста, назва твору, автори, тривалість звучання.