#МоїВіртуозиФолку & автор ідеї, директор фестивалю Олена Кулик

Чого більше – суму чи радості?
Три роки поспіль в листопаді звучали I, II, III #ВіртуозиФолку!
Дуже сумно, що в Українському Домі цієї неділі буде звучати дзвінка тиша, відлуння наших фестів,… а не тисячоголосе, різнобарвне, віртуозне музикування і спів, радісний, веселий сміх, широка амплітуда емоцій і вражень та щедрі, бурхливі оплески глядачів-відвідувачів.
Проте, ми ВСІ ВІРИМО, що рівно через рік МИ знову ЗУСТРІНЕМОСЬ натхненні і крутецькі, сповненні нових талановитих ідей і здобутків!
І оживуть, і заспівають, і заграють, і зазвучать всі куточки і закуточки, всі сцени і зали нашого улюбленого фестивального «місця-здибанки»!!!
І це буде та велика радість і феєрія, яка об’єднає нас знову в дружню #ВіртуознуРодину!
Кажуть, що нічого не відбувається просто так…
 
І я ДЯКУЮ:
– всім шанувальникам-глядачам, артистам-учасникам, майстрам, що підтримали ідею проведення саме такого мистецького заходу і взяли в ньому активну участь;
- чудовим ведучим - за створення динамічної позитивної атмосфери;

- всім-всім службам, волонтерам, експертам, організаційному комітету і їх родинам – за подвижництво, небайдужість і відповідальність, за безсонні ночі і креатив;- величезній кількості інфопартнерів, журналістам, фотографам, блогерам, що розповіли на весь світ про наш фест;

- всьому колективу ансамблю"Дніпро" і кожному зокрема та гостинному Українському  Дому  за допомогу в організації та проведенні;

- Український культурний фонд– адже завдяки фінансовій підтримці у 2018році ми змогли розширити комунікацію і масштабність фестзаходів.

Наш Департамент культури КМДА і вся дружня його команда!

ВИ відважились повірити в #ансамбльДніпро» і вселити в нас віру в те, що ми своєю малюсінькою командою зможемо організувати і провести величезний за форматом столичний захід.
Ви підтримували нас з першого ж дня, всі три роки, і фінансово, і морально. Щиро дякую Вам за це не тільки від себе, а думаю, і від усіх, хто був причетний до цього атмосферного дійства, «…що формує українську духовність…» (Н. Головченко , Реферантура ОУН http://kroun.info/.../spravzhnya-ukrayina-u-kyyevi.../)
Я не знайома з @Віктор Федорчук (Victor Fedorchuk), який написав у ФБ: « Надважливий фестиваль! Існуватиме і надалі - буде Україна!»

Тож , шановне товариство! До нових зустрічей на IV Київ-етно-мюзік- фесті "Віртуози фолку" у 2021році!!!

***
#ВіртуозиФолку відвідало близько 15 тис. глядачів, онлайн аудиторія за весь період промоції та проведення фестивальних заходів більше 220 тис. з 27 країн світу, кількість учасників фестивалю – близько 1200 осіб з 19 областей України різних вікових категорій від 3 років до 92 років, в Гала-концертах приймали участь лауреати фестивалю, національні, академічні, народні ансамблі, народні та заслужені артисти України, популярні українські гурти.
***

Comments are closed.