Секрети музикантів

До Київ етно мюзік фест "Віртуози фолку" лишається 10 днів. Усі музиканти посилено готуються до фестивалю і готують свої сюрпризи. А ми час від часу відкриватимемо їхні секрети. Наприклад, Георгій Матвіїв (Georgiy Matviyiv) разом з оркестровою групою НАОНІ - Національний академічний оркестр народних інструментів України готують нову авторську композицію. "Тема композиції - любов. Навіяна любов’ю до бандури))", - зізнався нам пан Георгій. Ще один сюрприз - зіграти кілька творів у дуеті з... біт-боксером.

Георгія Матвіїва можна уже з повним правом назвати обличчям "Віртуозів фолку" - він не пропустив жодного нашого фестивалю. "Унікальність "Віртуозів" у тому, що музиканти різних жанрів та з різних куточків країни, об’єднані любов‘ю до України та її культури, збираються в Києві та дарують радість слухачам. І з цього спілкування виростають нові проекти", - каже він.

Отож, не пропустіть зустріч із класною, драйвовою, прадавньою і сучасною етно-музикою.

Нагадуємо, що квитки на Гала-концерт уже в продажу. Шукайте на порталах Контрамарка та Карабас.

Вхід на усі інші фестивальні заходи (концертні виступи учасників, ексклюзивні виставки колекцій, майстер-класи, презентації тощо) 17 листопада з 10:00 до 18:00 - БЕЗКОШТОВНО
(Український Дім)

Comments are closed.