Спеціальні гості на фестивалі- Бовсунівські Бабусі

Особливу теплу ноту до музичної атмосфери фестивалю «Віртуози фолку» внесли учасниці вокального ансамблю «Бовсунівські бабусі». Справжня краса і гордість Житомирщини – надзвичайно талановиті, майстрині автентичного співу з села Бовсуни Лугинського району. Наймолодшій учасниці гурту 77років, а найстаршій – 88!
Протягом дня вони охоче спілкувалися з гостями фестивалю у Центральній заліі, розповідали про себе, жартували, а на Гала-концерті виконали три композиції. Публіка шаленіла від їхнього співу та аплодували артисткам стоячи:
…Як поїхав мій миленький
На базар, до рідні,
Купив мені нагаєчку –
Ось вона, по мені.
Щоб я його голубом звала,
Щоб я йому правду казала.
Тепер буду голубом звати,
Тепер буду правду казати…..
У складі цього колективу - жіночки з різними долями, але всіх їх об’єднує любов до народної пісні.
«Українські народні пісні - це фольклорні твори, які зберігаються в народній пам'яті і передаються із вуст у вуста. Це багато в чому унікальне явище, здатне привернути велику увагу і викликати неабиякий інтерес багатьох людей у всьому світі. Людина, яка шанує українські традиції, з великою повагою ставиться і до народних пісень. В них мудрість нашого народу, його історія та висока мораль» - Марія Карповець, керівник колективу «БОВСУНІВСЬКІ БАБУСІ»
Бабусі весь час гастролюють містами України та за кордоном. Виступати перед публікою їм страшенно подобається. “А чого ж нам вдома сидіти? Вже й набридло. А так ми можемо і на людей подивитися, і поспівати досхочу”, – кажуть вони.
Через все життя вони пронесли дух і колорит часів своєї молодості, а їх одяг - це вишиванки, які вони носили ще коли були дівчатами. Незважаючи на свій поважний вік, бабусі не втомлюються підкорювати сцену, вчать народному співу молодь .
Їхня душевна молодість, позитивна енергетика, неймовірне почуття гумору та автентичний спів вразили глядачів фесту «ВІРТУОЗИ ФОЛКУ».
 
 
 
 
 

Comments are closed.