Майстри оживляють частинку нашої історії

Майстри, які виготовляють народні музичні інструменти, оживляють частинку нашої історії в красі і унікальності звучання торбану, кобзи, скрипки, бандури, цимбал. Вони відновлюють і зберігають автентичні техніки виготовлення українських музичних інструментів. Ви зможете побачити їх за роботою, потримати в руках інструмент, і навіть спробувати заграти! Давайте знайомитись!

 

 

 

 

Вадим Вікснін над кожним своїм інструментом працює старанно і натхненно, продовжує родинні традиції. Виготовив понад 200 скрипок та альтів, а також біля 50 аутентичних інструментів. Інструменти звучать не тільки в руках українських музикантів, але й у митців Німеччини, Франції, Австралії, Америки, Бразилії, Білорусі.

 

 

 

Володимир Віхренко  виготовляє сопілки із дерева та глини. Обожнює свою справу, адже своєю роботою надихає оточуючих бути з музикою в серці!

 

 

 

 

 

Василь Нагірний не тільки майструє дводенцівки, сопілки і пан-флейти, але й грає на цих музичних інструментах! Прагне постійно рухатися вперед, удосконалювати себе і свої знання, щоб кропітка справа з виготовлення українських музичних народних інструментів не була забута, а зацікавлювала молодь!

 

 

 

Василь Волівач постійно експериментує в своїй справі! Його інструменти виготовлені з використанням сучасних цифрових технологій, проте, при цьому, абсолютно враховані автентичні особливості цих інструментів. Намагається постійно розширювати власні горизонти, пізнавати нове!

Comments are closed.