Вдаримо флеш-мобом по фестивалю

Цими вихідними відвідувачі торгово-розважальних центрів «Караван» та «Планета дітей», що в універмазі «Україна», стали свідками, а то й безпосередніми учасниками презентаційних концертів – флеш-мобів у рамках ІІ Київ-етно-мюзик-фесту «Віртуози фолку». Просто посеред зали була встановлена сцена, на якій вступили учасники та гості майбутнього фестивалю. У «Каравані» приходити на свято закликали ансамбль «Дніпро», тріо «Краля» та гурт «Folky Funky». А в «Дитячій планеті» - дитячий ансамбль «Зернятко», фольклорний ансамбль «Кралиця» КНУКіМ (керівник Іван Сінельніков) та гурт TaRuta.

Ще один подібний концерт заплановано на суботу в ТРЦ «Lavina Mall». Тут гратимуть і співатимуть Іванка Червінська та гурт Gypsy Lyre, вокальний секстет ManSound, бандурист-віртуоз Георгій Матвіїв та Національний академічний оркестр народних інструментів під керівництвом Віктора Гуцала.

«Це нормальна практика для Європи. Свого часу гурт TaRuta виступав у найбільшому торговельному центрі Дубліна, або привернути увагу ірландців до нашого сольного концерту в їхній столиці. Ми співали у найлюдянішому місці, використовуючи якусь мінімальну звукопідсилюючу апаратуру, а волонтери роздавали зацікавленим ірландцям флаєри та запрошення на наш сольний концерт. Таку практику варто брати до уваги. Це реклама для самого фестивалю та популяризація українського фольклору», - переконує лідер гурту Євген Романенко. Організатори «Віртуозів фолку» сподіваються, що з часом такі концерти стануть звичними і для нас.

А сам ІІ Київ-етно-мюзик-фест «Віртуози фолку» відкриється уже цієї неділі в «Українському домі». Фестивальне дійство триватиме з 10 ранку і до ночі. У гала-концерті фестивалю візьмуть участь гурт «ManSound», Руслана, хор «Київ», Іванка Червінська та гурт «Gypsy Lyre», Ніна Матвієнко, «Гуцульська троїста», «ДримбаДаДзига», проект «Володарі стихій», Тарас Силенко, Олена Кулик та ансамбль «Дніпро», лауреати минулого року гурти «Folky Funky» та «Mnishek» та ін. Ведучі фестивалю – Юрій Доник та Анна Заклецька.

Вхід на фестиваль – від 100 грн. Також усі фестивальні заходи транслюватимуться в інтернеті.

Comments are closed.